Przygoda z HCEE i HOW Funka 2024!

Przygotuj się na niezapomniane przygody w sercu natury! Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Funce zaprasza na obozy letnie, które połączą wspaniałą zabawę z edukacją ekologiczną i rozwijaniem umiejętności. Przed Wami czas pełen niezwykłych doświadczeń, zawiązywania przyjaźni i odkrywania piękna natury.

Ośrodek w Funce to idealne miejsce dla wszystkich, którzy pragną spędzić lato w aktywny i twórczy sposób. Nasza placówka jest otoczona malowniczymi lasami, zielonymi łąkami i krystalicznie czystym jeziorem Charzykowskim, tworzącym wyjątkowe środowisko do nauki i zabawy. To prawdziwy raj dla miłośników przyrody!

Nie zwlekaj! Zapisz się już dziś na nasz obóz w Harcerskim Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Funce i odkryj fascynujący świat przyrody. Razem stworzymy niezapomniane wspomnienia i rozwiniem umiejętności w niepowtarzalnym otoczeniu.

Obóz Ornitologiczny

Rozpocznij swoją przygodę z fascynującym światem ptaków na naszym obozie ornitologicznym! Odkryj tajemnice piękna i różnorodności ptasiego świata, ucząc się od doświadczonych ornitologów.

Nasz obóz ornitologiczny to doskonała okazja, aby zgłębić swoją pasję do ptaków i poszerzyć swoją wiedzę na temat ich życia, zachowań i środowiska. Będziesz miał okazję obserwować różne gatunki ptaków w ich naturalnym środowisku, korzystając z unikalnych lokalizacji i specjalistycznego sprzętu.

10-20 lipca 2024

1990zł